POKOJE

POKOJE I UDOGODNIENIA

Niskie sufity, oryginalne drewniane belki i proste, ręcznie wykonane meble są motywami przewodnimi w pokojach.

Wszystkie pokoje posiadają łazienki z wanną, prysznicem, lub tym i tym. Mamy pokoje jednoosobowe, dwuosobowe (z jednym podwójnym łóżkiem lub dwoma pojedynczymi), trzy-, czteroosobowe, apartament oraz pokój Studio, w których może spać nawet do 6 osób.

Wszystkie pokoje posiadają telewizory, telefony oraz darmowy dostęp do internetu WiFi.

WIĘCEJ POMIESZCZEŃ I UDOGODNIEŃ

Postaraliśmy się zachować jak najwięcej oryginalnych części budynku, tworząc w nim tym samym przytulną atmosferę ze wszystkimi komfortami życia codziennego.

NASZ BAR

Nasz bar na parterze, w części dawnej stajni, ma przyjazną, miłą atmosferę i jest idealnym miejscem na wieczornego drinka (bądź popołudniowego, lub późnowieczornego jeśli wolisz!).

Jest dobrze zaopatrzony w szeroki wybór piw, win i destylatów. W naszej karcie mamy doskonałe, lokalne piwo, które bardzo dobrze się sprzedaje oraz parę znakomitych polskich win.

USŁUGI RELAKSACYJNE

Lubimy dopieszczać naszych gości! Możemy zaaranżować masaże, manicury i pedicury, żeby mogli się troszkę bardziej zrelaksować. Masaż może być wykonany w Twoim pokoju, lub innym jeśli na daną chwilę jest wolny, natomiast manicury i pedicury robione są na I piętrze. Zapytaj nas o szczegóły przy dokonywaniu rezerwacji.